Oferty pracy w kategorii Administracja

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260 Find your own at devire.pl Miejsce pracy: Warszawa Nr referencyjny: PL35031 Devire Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry. Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcin...
Pełny opis stanowiska
Szczegóły oferty nr: StPr/18/9003 z dnia 2018-05-10 Stanowisko: Specjalista ds. archiwizacji danych, k/m Dane dotyczące oferty Stawka: 13,70 Zmianowość: nie dotyczy Rodzaj zat.: Umowa zlecenie Dane dotyczące wymagań Wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące. Pakiet MS Office. Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista. Zakres obowiązków: segregowanie dokumentów oraz re...
Szczegóły oferty nr: StPr/18/8506 z dnia 2018-04-26 Stanowisko: Archiwista dokumentacji elektronicznej (praca zdalna) Dane dotyczące oferty Stawka: 2100,00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas określony Dane dotyczące wymagań Wymagania: OFERTA PRACY DLA OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ Wymagania: wykształcenie średnie administracyjne, znajomość pakietu MS Office, dobra znajomość ...
Pokaż tylko rezultaty dla: AdministracjaZarządzanie archiwum