Oferty pracy w kategorii Administracja

oferujemy - zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową od 15.03.2018, na 3 miesiące, - możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży FMCG, - wynagrodzenie 17,50 pln brutto/h, - pełen etat, poniedziałek-piątek, godz.9-17 zadania - wprowadzenie danych do wewnętrznych systemów firmy, - telefoniczny kontakt z klientem wewnętrzny, - wsparcie w codziennych pracach działu statyst...
Pełny opis stanowiska
oferujemy - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji w bardzo dobrej atmosferze - możliwość pracy na zaawansowanym systemie informatycznym SAP - wsparcie merytoryczne przełożonego i ekspertów Randstad - możliwość udziału w szkoleniach wprowadzających i w rozwojowych szkoleniach merytorycznych zadania - obsługa kluczowego klienta z branży spożywczej -...
Pokaż tylko rezultaty dla: AdministracjaSezonowa