Oferty pracy w kategorii Administracja w branży Import & Eksport

CPL EU - łódzkie (2 dni temu)
Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administracyjno-logistyczny...
Pełny opis stanowiska
Szukasz pracy biurowej, jesteś skrupulatny i radzisz sobie z dokumentacją? Mamy dla Ciebie świetną ofertę w biurze w Sosnowcu! oferujemy - umowę o pracę tymczasową - pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 - pakiet benefitów w ofercie RandstadPLUS (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, zniżki i rabaty na zakupy i usługi) zadania - praca z dokumentacją - obsługa systemu i...
Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy biurowej? Masz podstawową wiedzę dokumentów magazynowo-księgowych (PZ, RW, FV VAT itd.)? Umiesz posługiwać się pakietem MS Office i szukasz pracy na wakacje? Nie czekaj i APLIKUJ! oferujemy - wsparcie merytoryczne i organizacyjne - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, ubezpieczenie społeczne) - możliwość zdobycia doświadczenia w firmi...
Pokaż tylko rezultaty dla: Import/EksportAdministracja