Oferty pracy w kategorii Administracja w branży Chemia & Petrochemia

Szukasz pracy, w której Twoja kreatywność, poczucie humoru oraz znajomość programu Excel i systemu informatycznego - CRM zostałyby dostatecznie docenione? Tak się składa, że poszukujemy właśnie takiej osoby jak Ty! Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty! oferujemy - umowę o pracę na cały etat (3-miesięczny okres próbny, a następnie umowę na czas nieokreślony), - możliwość rozwoju z...
Pełny opis stanowiska
Poszukujesz pracy lekkiej i niewymagającej doświadczenia? Idealnie trafiłeś. Poszukujemy kandydatów do pracy przy porządkowaniu archiwum. Praca w systemie jednozmianowym w Łodzi na Retkinii Więcej informacji pod numerem 697 101 679 lub wyślij sms o treści Archiwum - oddzwonimy! oferujemy - umowę o pracę tymczasową - pakiet benefitowy (karta sportowa, bilety do kina) - zniżkę na obiady na stołówce ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Chemia/PetrochemiaAdministracja