Oferty pracy w kategorii Administracja w branży Budownictwo–Urządzenia przemysłowe i infrastruktura

Back office specialist Job title: Back office specialist Contract Type: Permanent Location: Warszawa, Poland Industry: Oil and Gas Salary: €4000 per month Reference: BH-60994 Contact Name: Magdalena Mirkowska Phone Number: nes Job Description Analyst / Back office Oil Derivatives Location: Warsaw FUNCTION: You will be the second back office employee in our Warsaw office. Your reporting line will b...
Pełny opis stanowiska
Mówisz biegle po angielsku i masz za sobą pierwsze doświadczenia w pracy administracyjno- biurowej? My mamy dla Ciebie super ofertę i atrakcyjne wynagrodzenie. oferujemy - zarobki 4000 zł brutto - umowę o pracę tymczasową - pakiet benefitów Randstad - pracę od pon. do pt. w jednej zmianie - możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego zadania - efektywna obsługa biura budowy - bieżąca wsp...