Oferty pracy w kategorii Administracja w branży Biotechnologia & Farmaceutyka

Jesteśmy największym polskim producentem leków i liderem rynku farmaceutycznego. Działamy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej i zatrudniamy ponad 7000 osób w Polsce i za granicą. Portfolio grupy Polpharma obejmuje około 600 produktów, w tym leki ratujące życie. Naszym motto jest hasło „Ludzie pomagają Ludziom”. Konsultant ds. Obsługi Klienta Miasto: Sieradz OFERUJEMY: ...
Pełny opis stanowiska
RECEPCJONISTA/KA od zaraz!!! oferujemy -wynagrodzenie 3000-3500 zł brutto miesięcznie (w zależności od doświadczenie) -umowa o pracę tymczasową - godziny pracy 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku -dowóz autobusem zakładowym z Fortu Wola ul Połczyńska Warszawa -możliwość skorzystania z Benefitu (karta OK System, prywatna opieka medyczna) -możliwość uczestnictwa w kursach językowych zadania -język ...
Specjalisty ds. Dokumentacji GMP JEŚLI CHCESZ PRACOWAĆ: Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Dokumentacji GMP Dołącz do międzynarodowego zespołu Polpharma Biologics i skorzystaj z szansy rozwoju! Który tych z obszarów najbardziej Cię interesuje? Dołącz do naszego zespołu. Czekamy właśnie na Ciebie! Jaką pracę będziesz wykonywać? Prowadzeniem dokumentacji zgodnie z wymaganiami GMP Przygotowywaniem i...
Pokaż tylko rezultaty dla: Biotechnologia/FarmaceutykaAdministracja