2nd line support specialist with german - oferty pracy, lokalizacja: Rzeszów, podkarpackie

Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole. W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!. Aktualnie poszukujemy do Europejski Fundusz Leasingowy Doradca leasingowy (umowa na zastępstwo) Miejsce pracy: Rzeszów Zadania i wyzwania na...
Pełny opis stanowiska
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Kontraktów z językiem niemieckim Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24. Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce...