Oferty pracy, lokalizacja: Żywiec, śląskie

Mamy dla Ciebie super ofertę! Masz uprawnienia do obsługi wózka widłowego? Czekamy w na Ciebie! Atrakcyjne wynagrodzenie, praca w systemie dwuzmianowym, dogodna lokalizacja - to jedne z atutów naszej oferty! oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - 21,38 zł brutto/godz. - pracę w systemie II zmianowym - umowę o pracę tymczasową - codzienne darmoweposiłki - dodatki płacowe: - 5% dodatku do II zmiany ...
Pełny opis stanowiska
Sprzedawca-Kasjer Miejsce pracy: Żywiec Nasze wymagania: gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele), gotowość do pracy fizycznej, rzetelność i uczciwość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej...
Hej, mamy pracę dla Ciebie! Szukasz pracy na wakacje? A może chcesz znaleźć pracę na dłużej? Nie chcesz tracić czasu na długi dojazd do pracy? Mamy dobrą ofertę pracy w Twojej okolicy! Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, mającej swoją siedzibę w Węgierskiej Górce poszukujemy pracownika na stanowisko: pracownik pomocniczy produkcji oferujemy - wynagrodzenie ok. 2000 zł netto - II zmiany...
Pokaż tylko rezultaty dla: śląskieŻywiec