Oferty pracy, lokalizacja: śląskie

Trenkwalder - Tychy, 43100 (14 godzin temu)
Obowiązki: praca na produkcji, montaż elementów zgodnie z instrukcją. Wymagania: zdolności manualne, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, chęć do pracy. Oferujemy: pracę siedzącą od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin, zatrudnienie za podstawie umowy o pracę tymczasową przez agencję pracy, możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie, darmowe karnety na basen, siłownię, fitn...
Pełny opis stanowiska
Sklep Bricoman Jaworzno Zakres odpowiedzialności - zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów - zapewnienie dostępności towarów - dbałość o dział Od Kandydatów oczekujemy - znajomości produktów z działów (w zależności od wyboru): wykończeniowych (farby,metal,drzewny) / sanitarnych - doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w sklepie - zaangażowania w powierzone obowiązki - otwartości na Klienta - ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Podstawoweśląskie