Oferty pracy w branży Metale & Minerały, lokalizacja: śląskie

Wykorzystaj swoją znajomość języka francuskiego w pracy. Praca od zaraz! Dla firmy która jest jednym z największych producentów stali w Polsce. Firma swoją pozycję zawdzięcza świetnej kadrze pracowniczej, która stanowi najwyższą wartość. Nie zwlekaj i dołącz do najlepszego zespołu w regionie! Postaw na swoją karierę i zacznij pracę z nami :) oferujemy • praca od poniedziałku do piątku w godzinach ...
Pełny opis stanowiska
Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie ? Masz doświadczenie w pracach ślusarskich? A może chcesz je zdobyć? Aplikuj i pracuj z nami! Oferujemy: - praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany - pakiet benefitów Randstad PLUS (dodatkowa opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy i usługi) - przyjazna atmosfera - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( możli...
Pokaż tylko rezultaty dla: Metale/Minerałyśląskie