Oferty pracy, lokalizacja: Łomża, podlaskie

Sprzedawca – Kasjer Miejsce pracy: Łomża M3_D09 Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Wymagania: gotowość do pracy w różnych porach ...
Pełny opis stanowiska
Dla dużej korporacji z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Księgowego / Głównego Eksperta ds. Sprawozdawczości Grupy Kapitałowej. Idealny kandydat będzie raportował do Dyrektora odpowiedzialnego z raportowanie i będzie odpowiadał za poprawność sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych spółek. Informacje o kliencie Naszym Klientem jest duża firma z branży FMCG posi...
Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy w gastronomii, połączonej z turystyczną przygoda a Twoją pasją jest gotowanie, zapraszamy do aplikowania na nasza ofertę pracy w Finalndii. oferujemy - pracuj z nami w najbardziej renomowanych hotelach i restauracjach w Finlandii - zarabiaj na warunkach fińskich (atrakcyjne wynagrodzenie ) - zakwaterowanie (od 350 euro miesięcznie) - zdobywaj cenne doświadczenie ...
Pokaż tylko rezultaty dla: podlaskieŁomża