Oferty pracy, lokalizacja: łódzkie

Dla Zakładu w Tomaszowie Mazowieckim poszukujemy Praktykant/-ka w Dziale Administracji Co oferujemy Udział w programie letnich praktyk podczas, którego będziesz mógł zdobyć cenne doświadczenie poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizację odpowiedzialnych zadań, zgodnie z indywidualnym programem (na który będziesz miał wpływ). Między innymi będziesz mógł: zapoznać się ze specyfiką ad...
Pełny opis stanowiska
DOŁĄCZ DO NAS I OBEJMIJ STANOWISKO: Praktykant w Placówce Bankowej Lokalizacja: łódzkie(Łódź) Symb. ref.: PPB/06/LD Lokalizacja: Łódź Jednostka organizacyjna: Placówka Bankowa Twoim głównym celem będzie wsparcie pracowników placówki bankowej w bieżących zadaniach. Poznasz standardy pracy doradcy klienta, proces obiegu dokumentacji oraz weźmiesz udział w akcjach mikromarketingowych organizowanych p...
Pokaż tylko rezultaty dla: Kursyłódzkie