Oferty pracy w branży Metale & Minerały, lokalizacja: łódzkie

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu produkcją w międzynarodowej firmie, a do tego porozumiewasz się w języku angielskim? Lubisz wyzwania, a usprawnianie procesów nie jest Ci obce? Aplikuj! oferujemy - Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej - Stabilne zatrudnienie - Roczną premię motywacyjną zadania - Przestrzeganie realizacji współczynników produkcyjnych KPI, oraz realizowanie działań napra...
Pełny opis stanowiska
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży metalowej poszukuję osoby na stanowisko Mistrza Działu Logistyki. Informacje o kliencie Organizacja w związku z stabilnym rozwojem biznesu, otworzyła w Polsce kolejny zakład produkcyjny. Poszukujemy doświadczonego kandydata na nowo tworzone stanowisko Mistrza Logistyki. Opis stanowiska Zbudowanie i rozwój podległego działu logistyki,...
Pokaż tylko rezultaty dla: Metale/Minerałyłódzkie