Oferty pracy w branży Inżynieria, lokalizacja: łódzkie

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu działem jakości w firmie produkcyjnej i znasz biegle język angielski? Jeśli tak, mamy ofertę dla Ciebie! Dla międzynarodowego klienta poszukujemy doświadczonych osób ze znajomością norm ISO 9001:2015 i EN 15593. oferujemy - Rozwojową pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę - Pakiet benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do kurs...
Pełny opis stanowiska
Jeśli chcesz zdobyć fantastyczne doświadczenie u jednego z naszych Klientów z branży kosmetycznej - aplikuj, nie zwlekaj! Stanowisko: asystent techniczny (dział rozwoju opakowań) Lokalizacja: Łódź - Retkinia oferujemy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy (z możliwością dalszej współpracy bezpośrednio u Klienta) - atrakcyjne zarobki - dofinansowanie do posiłków na stołówce ...
Pokaż tylko rezultaty dla: Inżynieriałódzkie