Oferty pracy w branży Biotechnologia & Farmaceutyka, lokalizacja: łódzkie

Lubisz pracę biurową? Posiadasz doświadczenie doświadczenie we współpracy z członkami zarządu? Znasz język angielski na poziomie biegłym? Lubisz podejmować nowe wyzwania? To na pewno praca dla Ciebie! oferujemy - bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta w oparciu o umowę o pracę - dużo nowych wyzwań i interesujących zadań - brak monotonii w pracy - możliwość pracy z domu, kilka razy w miesiącu ...
Pełny opis stanowiska
Jesteśmy największym polskim producentem leków i liderem rynku farmaceutycznego. Działamy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej i zatrudniamy ponad 7000 osób w Polsce i za granicą. Portfolio grupy Polpharma obejmuje około 600 produktów, w tym leki ratujące życie. Naszym motto jest hasło „Ludzie pomagają Ludziom”. Młodszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT Sieradz OFERUJEM...
Pokaż tylko rezultaty dla: Biotechnologia/Farmaceutykałódzkie