Oferty pracy w branży Żywność i napoje - Produkcja, lokalizacja: łódzkie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG. W związku ze stałym wzrostem organizacji jak i rozwijaniem i wprowadzaniem nowych produktów do portfolio, poszukujemy zmotywowanych, doświadczonych kandydatów, którzy obejmą nowotworzone stanowisko Starszego Kupca w powiększającym się dziale zakupów. Informacje o kliencie Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG. Firma stale wprowad...
Pełny opis stanowiska
PLUS KADRA Sp. z o.o. doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676. Poszukujemy osób na stanowisko: Produkcja pieczywa - Umowa o pracę - Bałuty Zadania: obsługa linii produkcyjnej; kontrola jakości wyrobów gotowych (branża piekarnicza) pakowanie produktów finalnych. Wymagania: AKTUALNA KSIĄŻECZKA SA...
Pokaż tylko rezultaty dla: Żywność i napoje - Produkcjałódzkie